Een afbeelding van Etos Ibuprofen liquid caps 400 mg

Etos Ibuprofen liquid caps 400 mg

20 stuks
4.49
20 stuks
  • Heb je meer informatie nodig? Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis: 0800-3510065. We zijn bereikbaar van ma.- vr. van 9.30 tot 16.00 uur. Of kijk op http://www.thuisarts.nl/
  • Wij adviseren jou alleen tot aanschaf en gebruik van een zelfzorgmedicijn over te gaan indien jij goed geïnformeerd bent. De informatie op ah.nl vervangt niet het individuele advies van een arts, apotheker of drogist.
  • Voor waarschuwingen en gebruiksbeperkingen zie het tabje ‘gebruik’ hieronder.
  • Lees voor gebruik de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG).
  • AH biedt deze verwijzingen, zoals het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie.
  • Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.

Omschrijving

  • Etos Ibuprofen liquid caps 400 mg
  • Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Doseringsvorm:
liquid capsule

Inhoud en gewicht

20 Stuks

Ingrediënten

Samenstelling

Werkzame stof: ibuprofen 400 mg

Gebruiksinstructies: 6 uur tussenpozen aanhouden; innemen met water, niet kauwen. Kinderen van 12 tot 18 jaar: raadpleeg arts indien langer dan 3 dagen gebruik nodig is of als symptomen verergeren. Volwassenen: Raadpleeg arts als bij geen verbetering na 5 dagen bij pijn of na 3 dagen bij koorts of migraine, of als de klachten verergeren.Gebruiksbeperking: Niet samen met bepaalde (recept)geneesmiddelen gebruiken, zie bijsluiter. Dit middel kan duizeligheid veroorzaken, wees voorzichtig met autorijden en machinebediening. Dit middel kan tijdens het gebruik de vruchtbaarheid beïnvloeden.Contra-indicatie: Niet gebruiken bij allergie voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Ooit last gehad van kortademigheid, astma, loopneus, zwelling of netelroos (huiduitslag met hevige jeuk en bultjes) nadat acetylsalicylzuur (aspirine) of een andere vergelijkbare pijnstillers (NSAID’s) is gebruikt. Voorgeschiedenis met maagzweer,maagbloeding , maagdarmbloeding of –perforatie. Ernstige lever-, nier- of hartproblemen. Bloeding in (bloedvaten)hersenen of andere actieve bloeding of onbekende stoornis in bloedaanmaak. Ernstige uitdroging. Gedurende laatste drie maanden zwangerschap. Als u al andere NSAID pijnstillers gebruikt (inclusief COX-2 remmers) of als u aspirine gebruikt in een dosering van meer dan 75 mg per dag. Adolescenten met een lichaamsgewicht lager dan 40 kg en bij kinderen.Indicatie: Te gebruiken om verschijnselen van lichte tot matige pijn, zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonder aura, spierpijn, menstruatiepijn te verlichten en koorts en pijn bij verkoudheid te verminderen.

Leeftijdsindicatie:
vanaf 12 jaar of gewicht vanaf 40 kg
Dosering:
Dosering: 1x
Max. Dagdosering: 3x

Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen

Voor gebruik met arts overleggen bij: hart- of vaatziekten, maag- of darmaandoeningen of verhoogd risico hierop, bij slechte nierfunctie, astma, zwangerschap, psoriasis, gebruik andere medicijnen of bij een leeftijd ouder dan 70 jaar.

Te gebruiken tijdens zwangerschap:
Mogelijk
Te gebruiken tijdens borstvoeding:
Mogelijk

Bewaaradvies: Buiten het bereik en zicht van kinderen bewaren. Dit middel heeft geen speciale bewaarcondities.Houdbaarheid: -Verwijderinstructies: Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.

Afleverstatus:
Uitsluitend verkrijgbaar via Apotheek en Drogist (UAD)
Registratienummer:
RVG - Register Verpakte Geneesmiddelen 112445

112049108